Reference

"Moc ráda na základě vlastní zkušenosti Terezu doporučím. Je to milá, lidská a respektující terapeutka. Bylo přínosné se na problémové a traumatické situace v životě podívat z pro mě dosud nezvyklého pohledu terapie Psych-K. Samozřejmě člověk se poté musí na změnách v životě podílet i aktivně sám, ale na rozklíčování situací, které člověk řeší, je to skvělý start. Děkuji, Hanka." Hana P.

----------------------

"Metoda Psych-K mi pomohla odrazit se ode dna v době, kdy mi onemocněla dcerka. Podpořila mě, abych se konečně postavila sama za sebe. Tuto metodu doporučuji všem, kteří se snaží dlouhodobě udělat ve svém životě změnu, ale nedaří se jim to. Paní Terezu ráda doporučuji, protože velmi jemně dokáže navést člověka tak, aby si uvědomil, co vlastně chce, a přesně cílenými otázkami vyhmátne jádro problému." Petra Sotolářová, www.petrasotolarova.cz

---------------------

" Terezka je profesionál. Cítím se s ní v bezpečí. Při každém sezení mě dokáže přivést svými otázkami k přemýšlení a k nalezení problému. Skoro vždy v úvodu jsme dělaly transformaci vnímání stresové situace. Po tomto balancu jsem byla klidná a mohly jsme pracovat. Je velmi vnímavá k potřebám druhých a trpělivá. Vždy od ní odcházím jako znovuzrozená, plná energie a síly. Mohu ji vřele doporučit jako výbornou facilitátorku PSYCH-K metody. Děkuji."   Romana Novotná 

----------------------

"Služeb Terezky jsem využila několikrát, takže mohu poskytnout své postřehy z naší dlouhodobé spolupráce. U Terky musím na prvním místě vyzdvihnout naprostou profesionalitu a skutečné umění naslouchat protistraně. Opravdu vnímá význam každého vyřčeného slova, které pak umí velmi trefně zasadit do kontextu a pojmenovat skutečný problém. Velmi jemně a citlivě dokáže vést člověka k tomu, že si uvědomí své skutečné životní potřeby a touhy. Její klidný, laskavý a shovívavý naturel dokáže během sezení velmi rychle vytvořit atmosféru maximální důvěry a bezpečí. Mně osobně velmi vyhovuje, že Terka je žena činu, nepotrpí si na dlouhé proslovy a spíše věnuje maximum času samotné terapii a provádění balanců. K tomu je naprosto zjevné, že Terka má velmi široký přehled v oblasti lidské psychologie a dokáže klientovi efektivně poradit i s hlubšími patologiemi na psychické rovině. Pokud hledáte, profesionální milou a pokornou terapeutku metody Psych - K, pak zcela jistě doporučuji právě Terezu." Petra Bergrová

----------------------

"Terezko, moc bych ti chtěla poděkovat za společná sezení. Od července jsi se stala nejen mým průvodcem, ale také vzorem pro to, jaký být PSYCH-K facilitátor. Neustále mě překvapuje tvá srdečnost a to jak s jasným záměrem mě dokážeš dovést k požadovanému cíli. Obdivuji s jak obrovským respektem a úctou přistupuješ k metodě. Dokážeš nejen vytvořit hluboký a bezpečný prostor na sezení, ale také mě velmi rychle dovedeš k novým podporujícím přesvědčením. Nelze slovy vyjádřit co vše jsi mi pomohla změnit a co vše jsi mi předala, tak jen to zakončím obrovským poděkováním a vděčností. Setkala jsem se s hodně facilitátory PSYCH-K a s čistým srdcem mohu říct, že jsi pro mě tím nejlepším průvodcem." Alexandra Zikmundová, https://www.alexandra-z.com/ 

-------------------------

"Metodu PSYCH-K bych doporučil všem a to i zdravotně handicapovaným, protože naše fyzické zdraví souvisí z velké části s naším podvědomím. Tereza je velmi skvělá a profesionální terapeutka, která mi pomohla pozitivně přenastavit mou mentální úroveň v mnoha různých směrech, a dopomohla mi tak ke stále se zlepšujícímu fyzickému zdraví, za což jí velmi děkuji." Thomas Alvarado,  www.thomasalvarado.cz

-------------------------

"Děkuji především za plnou pozornost, citlivost a jemnost. Při spolubytí s Terezou cítím skutečný zájem a naslouchající náruč. Umí být klidnou silou, umí citlivě vysvětlovat a poskytnout potřebný prostor.

Její práce mi vždy byla nápomocná, pootevřela dveře, kam bylo třeba, poléčila nebo pomohla pochopit. Tyto procesy jsou jemné a rychlé. V následujících dnech po sezení je dobré dopřát si potřebný prostor a čas - odpočívat, pozorovat, nechat proces procházet. I tady umí být Tereza citlivě přítomná a nápomocná. Moc ráda se k ní vracím. Děkuji" 

Pavla Dobiášová

--------------------------

" První sezení Psych-K jsem absolvovala spíše ze zvědavosti, ale i proto, že osobnost Terezy pro mne byla jednoznačnou zárukou, že nepůjde o nějaký nesmyslný esoterický výstřelek, ba naopak, mě její zájem a entusiasmus utvrzovali v pocitu, že to za prozkoumání rozhodně stojí.

Již první lehčí, a řekněme si upřímně- testovací téma mě přesvědčilo, že první setkání se Psych-K rozhodně nebude to poslední.

Plně jsem si však sílu a možnosti, které tento nástroj v rukou Terezy poskytuje, okusila až v rámci mé přípravy na porod. Po první porodní zkušenosti jsem věděla, že příprava je potřeba důkladnější, než-li skýtá přečtení pár knih a povšechní předporodní kurz.

Nyní již ani v nejmenším nepochybuji, že Psych-K byla jednou z nejdůležitějších částí mé předporodní přípravy. Především v tom, že mi umožnila opravdové zpracování předchozího traumatického porodu.

A vím, nakolik mi bylo nápomocné, abych opět začala věřit sama sobě, svým pocitům a intuici i v tomto tématu. Navíc jen stěží bych prostála těžkosti, které se běžně začnou na rodičku valit, pokud miminko vyčkává i "po termínu " určeném lékaři.

Po každém setkání s Terezou se mi vždy odvalil velký kámen -či spíše mohutný skalní útvar - z hrudi a i díky tomu jsem měla tu čest prožít krásný, přirozený porod mé dcery.

Jsem Terce neskonale vděčná a vážím si obrovského poznání, které mi díky ní bylo otevřeno. Pokud stále váháte jestli "do toho jít", tak za sebe mohu jen říci, že to pravděpodobně budou jedny z nejlépe investovaných peněz a chvil ve vašem životě."

S díky a vděčností Tereza Patakiová

---------------------------------------

"Zkušenost s Terezou je velmi pozitivní. Oceňuji profesionální, ale zároveň lidský přístup již od hledání termínu a domlouvání schůzky. Záleží na problému k řešení, jeden jsme zmizely prvním sezením!! Super možnost je práce v zastoupení, které jsme využili při řešení problému s koněm, kterému Tereza pomohla vyřešit a uzavřít nepovedenou situaci s lidmi. A tím nám oběma usnadnila život. Na dalších mých osobních posunech musím ještě pracovat. Vřele doporučuji."  Zuzana D.    

---------------------------------------

S Terezkou spolupracuji od roku 2021, kdy mi pomáhala v obtížné situaci s mým umírajícím koňským parťákem. Měl vážné zdravotní obtíže. Pomocí práce s Psych-K se jeho stav zlepšil na možné maximum. Jeho odchod byl potom klidný a smířený. Po této zkušenosti jsem Terezku požádala o pomoc s mladou kobylkou, která ke mně přijela v bídném fyzickém i psychickém stavu. Její agresivní chování mě každý den zatěžovalo. Zaměřily jsme se na Psych-K i emoční kód koně i mě samotné. Naše proměny byly instantní! Během měsíce jsme si vytvořily vztah bezpečný pro obě strany. Tato změna následně začala kobylku proměňovat i zdravotně a nyní po 6 měsících vidím nebojácného, vyrovnaného, komunikativního a milého koňského parťáka. Terezka mi průběžně pomáhala s "laděním" celého stáda, které nyní vnímám jako naprosto harmonické . Po těchto zkušenostech jsem se rozhodla začít pracovat na sobě. Obraty pro mne byly překvapivé, proměny pozvolné, ale zásadní. Mohu říci, že nyní žiji vědoměji, lehčeji a jsem schopna zvládat mnoho životních výzev snáz. Terezka mě naučila uvolňovat uvězněné emoce, s čímž pracuji průběžně dodnes. Po čase začal s Terezkou spolupracovat také můj partner, s kterým se pustili do obtížných témat. Změny, které se udály mezi námi považuji za největší dosavadní "úspěch" spolupráce s Terezkou. Náš vztah je plný klidu v jakékoliv osobní, vztahové, rodinné i pracovní situaci - tedy komplikace se nerozplynuly, ale umíme s nimi láskyplně pracovat. Terezka je citlivý člověk, který netlačí. Dodává odvahu, podporu a sílu otvírat i měnit nevědomé naučené programy. Velmi si vážím její ochoty, nasazení, energie a chuti pomoci lidem i zvířatům. V její blízkosti je mi velmi příjemně a na každé setkání/komunikaci s ní se těším. Terapii s Terezkou bych doporučila všem bytostem, i těm obzvláště skeptickým : ). Skvělá možnost jak pracovat na svém psychickém i fyzickém zdraví! Nejsem schopna dostatečně poděkovat za to co v nás Terezka proměnila, a cítím velkou nerovnováhu, jak jsem jí tuto pomoc oplatila. Děkuji pokorně.

Pavlína, www.rancvlkovsko.cz