Psych-K®


"PSYCH-K® je série principů a procesů které mají sílu změnit Přesvědčení na podvědomé úrovni, přesvědčení, která omezují výraz Vašeho plného potenciálu jakožto božské živoucí bytosti zažívající lidskou zkušenost."

Rob Williams, originator of PSYCH-K®.

"Tajemstvím života jsou Přesvědčení. Spíše než geny, jsou to naše přesvědčení která řídí naše životy. PSYCH-K® je série jednoduchých svépomocných technik, které jsou používány ke změně těchto přesvědčení která ovlivňují Váš život na buněčné úrovni."

Bruce Lipton, PhD


 Co je Psych-K®?

Psych-K® je pro mě jednoduchý a efektivní proces, který pomáhá lidem dosáhnout jejich snů a cílů. Někdy je to jako kouzlo. Změní omezující přesvědčení, která máme uložena v podvědomí, která více než často omezují a brzdí náš potenciál, naše myšlenky, naše činy a naše životy.

Psych-K® je metodika, která pomáhá zredukovat stres za pomoci vytvoření integrace obou hemisfér, což je stav vědomí, při kterém se aktivují obě mozkové hemisféry najednou. Díky tomu jsme schopni se spojit s naší vnitřní spirituální moudrostí, vytvořením přístupu k vyšší úrovni vědomí. 

Jednoduše řečeno, PSYCH-K® Vám může pomoci ve většině praktických věcí jako je konec prokrastinace, zlepšení vztahů, sebelásky, odpuštění, odvahy k tomu najít lepší práci, ale může také vyjímečným způsobem urychlit Vaší spirituální evoluci

More info: www.psych-k.com