Emoční a Tělesný kód - Emotion and Body Code®

Emoční kód - Emotion Code®

Emoce jsou jednou z hlavních energií, které prožíváme. Naše problémy bývají většinou spojeny s uvězněnou emoční energií, kterou můžeme snadno uvolnit a tím se jí zbavit. Problémy se spánkem, zdravotní problémy, strachy.... u jakéhokoli tématu, které řešíte si můžete pomoci uvolněním uvězněných emocí, které máte s daným tématem spojená. Je to snadné a můžete se to naučit i vy sami. Pomůžu vám, navedu vás, nebo uvolním pro vás co je třeba.... Skvělá metoda i pro děti a zvířata.


Autorem této léčivé modality je dr. Bradly Nelson, který napsal knihu Emoční kód. S pomocí knihy se dokáže tuto techniku naučit každý a když nedokáže, tak má bloky, které můžeme společně odstranit a pak to půjde.


"Moc ráda bych poděkovala Terezce za pomoc s handicapovanou kočičkou Rozárkou, které jsem se ujala. Po velkých patáliích, kdy Rozárka skoro dva roky jen ležela, neboť má zlomený hrudní obratel, hrudní kost a nefunkční pravou přední packu, se nám podařilo trochu začít rehabilitovat. Naší rehabilitaci však několikrát přerušilo špatné dýchání Rozárky. Ve chvíli, kdy už nám nepomáhala klasická ani bylinná léčba, Rozárka se jen hodně namáhavě nadechovala a nechtěla už moc žrát a já se rozhodovala, zda všechno raději už neukončit...., pomohla terapie Terezky. Rozárka měla z těch traumat, co musela prožít - mnoho uvězněných emocí. Terezka s Rozárkou několikrát pracovala a Rozárka začala krásně dýchat, má chuť do života, užívá si zahrady a my můžeme pokračovat v dalším uvolňování a rehabilitaci. Pro mě je to opravdu zázrak. Je neskutečné, jak uvězněné emoce dokážou ovlivnit naše zdraví a náš život. Děkuji moc za Rozárku". Lenka Rážová, https://vsouzneni.cz/


Tělesný kód - Body Code®

Na energetické úrovni je možné pomocí svalového testu identifikovat příčinu problému (fyzického, psychického či mentálního) a tuto příčinu uvolnit. Vytestujeme příčinu a pomocí magnetu a hlavního meridiánu ji uvolníme. 

Dr. Bradley Nelson vyvinul velmi obsáhlou aplikaci, pomocí které identifikujeme nerovnováhy s problémem související.